"ROHELISTE VÄRAVATE TÄNAV" kutsub kõiki Nõmme Kevadpäevade raames toimuvale kogukonna tänavalaadale! Õie pargist hargneb tegevus kõrvaltänavatele – Puhma, Kuljuse, Pesa ja Sihi tänavatele.

Ootame nõmmekaid nendel tänavatel ja pargi lähiümbruses aktiivselt osalema, kauplema ja tundma rõõmu koostegemisest, et külalised sellel päeval saaksid osa nõmmekate oskustest ja külalislahkusest. Üritus annab võimaluse kohalikel elanikel ja majaomanikel kaubelda otse endi aiavärava ees, soovi korral avada laadalistele hoovi. Kujundada endale tore meeldejääv päev, koos sõprade või pereringis ning tunda rõõmu saabunud kevadest!

KAUPLEMA ON TERETULNUD KÕIK!

Kaubaks sobivad hoidised, aiasaadused, taimed, ülearune majapidamiskraam, omalooming, küpsetised, käsitöö, raamatud jne. Aina popimaks on saanud tava, kus kohalikud elanikud korraldavad oma hoovides kohvikuid-täikasid. Oodatud on kõik põnevad ideed ja aktiivsed tegevused. See on hea võimalus koos naabri, oma maja sõpruskonna ja lastega midagi toredat ette võtta!

Ka Õie parki mahub veel kauplejaid ja tegevusi, kui tahad kampa lüüa! Kui sa laadatänavaga seotud ei ole, tule parki tegutsema! Osalemine on kõigile prii, kuid palume siiski tegevust registreerida.

Kõigil, kel soov kaubelda või pakkuda külalistele mingit tegevust Õie pargis, palume ennast regada: loovnomme@gmail.com, info 5074463; 5138357

Alanud on ka tänavakorvpalliturniirile registreerimine, mis toimub Rahumäe kooli õuel, info ja regamine asso.viiding@gmail.com

JA VEEL, TÄHTIS TEADE!

Mõtle roheliselt! Tule laadale võimalusel jalgsi või jalgrattaga! Nii loome enda ümber sõbralikuma ja rohelisema keskkonna ning säästame parkimisega kaasnevaid probleeme!

Ära maga maha põnevat kevadist pühapäeva koos nõmmekatega!