Roheliste Väravate Tänav liigub edasi ja kutsub nõmmekaid avama ja avastama uusi väravaid! Rahvasuus tuntud Tähe park e. Vabaduse park saab sel päeval sündmuse keskpunktiks. Eriti on oodatud külalislahkust välja näitama tänavarahvast, kelle elukoht on Nõmme-Kase, J. Mändmetsa ja teistel pargiga piirnevatel tänavatel. Kutsume kogukonnalaadast osa võtma ja avama oma koduväravad kauplemiseks või mistahes põnevaks ettevõtmiseks. Olgu see siis kodukohvik sügisandidest, kirbuturg, töötuba, lastehoov, lihtsalt lebola või kõik kokku!

Teretulnud on kõik ideed, kuidas muuta tänav külastajatele atraktiivseks ühiseks eluruumiks, tundes ise rõõmu, andes omapoolse panuse rohelisele ettevõtlusele, hoides Nõmmele omast kogukonnavaimu.

Kui soovid lisateavet, võid julgelt pöörduda korraldajate poole: helista 5074463, 5138357 või kirjuta loovnomme@gmail.com ja kindlasti jälgi meie siinset kodulehte, kus on olemas viimane laadainfo ja mis peamine: saad ise vabalt kuulutuste rubriigi kaudu informeerida ja kuulutada!

Liitu meiega facebookis http://www.facebook.com/loovnomme ja saad operatiivselt infot!