Foto: Enn Veerpalu

TÄNUD! TÄNUD! TÄNUD! Täname südamest kõiki inimesi, kohalikke ja külalisi, kes muutsid oma kohaloluga „Roheliste väravate tänava“ eriliseks!

Kõiki, kes otsustasid uudistama tulla, et oma silmaga näha, kuidas elab kogukond Kalda tänaval ja ümbruskonna nõmmelikel tänavatel Kalda tänava ümbruses. Tänud kõigile neile avatud hingega kogukonna liikmetele, kes avasid oma hoovid ja südamed, et võõrustada külalisi lähemalt ja kaugemalt! Meil oli 30 ametlikku avatud väravat, aga tegelikkuses oli neid palju rohkem.

Teen suure- suure kummarduse kõigile korraldajatele, kes tegid sadades tundides vabatahtlikku tööd, silmad säramas, tasuks emotsioonid, mälestused ja rampväsimus. Lähen iga kell teiega luurele, mu armsad sõbrad Reet, Katrin, Triinu, Anneli, Maris, Annika, Gerli, Ivo, Eero, Eve, Riiva, Sirje, Eha, Kert, Kadrin, Eveli, Kirsi ja need, kes hetkel meelde ei tule.

Megasuured tänud Iff ja Juku-Kalle! Teie suhtumine koostegemisse ja kogukonda väärib lõpmatasuurt aplausi!

Tänan südamest kõiki esinejaid jube lahedate esinemiste eest kahel laval!

Teen ühe suure kummarduse Valmori ees ja teise suure kummarduse Kauri ja Fredi ees, kes nende nappide vahenditega, mis meil on, suutsid hoida päeva püsti helitelgi sees ja helitelgi ees! Respect! Tänan südamest Eerot, suuremeelset ja lehket meest, kelleta poleks lastelava heli teostatav olnud.

Tänan firmat Toru-Abi, kes taaskord korraldas elektriga varustamise! Aitäh, armas Kalev!

Tänan hr Marti ja Meeskonda, kelleta poleks olnud võiamlik tagada liiklust ja korda!

Teen suure kummarduse Ragne ees, kes lõi taaskord Roheliste Väravate Tänava kujundusliku kontseptsiooni ja kannatas ära kõik meie viimase minuti muutused ja soovid! Proff värk!

Tänan Allanit, kes oli terve päeva kõigi jaoks olemas ja peale seda jõudis veel avada oma muinasjutulise väiketeatri!

Tahame tänada linnaosavalitsust, KÜSKi, Tallinna Ettevõtlusametit ja ABC Motorsit rahalise toetuse eest! Tahame tänada linnaosavalitsuse töötajaid, eriti muidugi Jukkot ja Karmot!

Tänan kõiki Lastealal tegutsejaid-osalejaid-esinejaid Tallinnast Põltsamaani ja Põltsamaalt Tapani, Hr. Hugo Hiibust, Von Glehni Teatrit, Tallinna Keskkonnaametit ja abilinnapea Arvo Sarapuu bürood, Laste Kokastuudiot, WIMA Eestit, Unic- Motot, Kaitseliidu Harju maleva Männiku malevkonna ning Naiskodukaitse Harju ringkonna Männiku jaoskonna liikmed, Männiku noorkotkaid ja kodutütreid, Päästeametit, Pääsküla Gümnaasiumit ja kõiki neid, kes nüüd kogemata tänamata jäid!  

Ja kõige rohkem, väga, väga, väga, tahan tänada oma peret, kes selle jälle kord üle elasid ja samamoodi kõigi vabatahtlike ja korraldajate peresid kelle igapäevase abi ja toeta ei oleks „Roheliste väravate tänav“ võimalik!  

Täname kõiki kauplejaid!

SUPERINIMESED! SUPERPÄEV! SUPERTUNNE!

Tänan meie fotograafi, Enn Veerpalu, kes tegi päevast nii ilusad pildid, mida kõiki saate vaadata https://goo.gl/photos/wB9fxdKrnjbscef27

Tänan!

Ülle