Foto: Marku Mikk

Tänan südamest kõiki inimesi, kohalikke ja külalisi, kes muutsid oma kohaloluga „Roheliste väravate tänava“ eriliseks!

Kõiki, kes otsustasid uudistama tulla, et oma silmaga näha, kuidas elab kogukond Piiri tänaval ja väikestel nõmmelikel tänavatel Piiri tänava ümbruses. Tänud: Anneli, Katrin, Riiva, Ingrid ja paljud need, keda ma ei pruugi nimepidi teadagi, kuid kes kohaliku kogukonna eestvedajatena tõid peo oma tänavatele!

Teen suure-suure kummarduse kõigile vabatahtlikele ja seltsi liikmetele, kes tegid sadades tundides vabatahtlikku tööd, silmad säramas, tasuks emotsioonid, mälestused ja rampväsimus.  

Tänan südamest kõiki esinejaid jube lahedate esinemiste eest laval: Juhanit, Siimu ja Enrikut, Vanaviisit, Zorbast, Köömest, Alhambrat, väikeseid staare folgiringist ja Nõmme Nooretmajast!

Teen suure kummarduse Valmori ees, kes nende nappide vahenditega, mis me suutsime tagada hoidis päeva püsti helitelgi sees ja helitelgi ees! Respect! Teen suure kummarduse Sassi ees, kes tuli, oli ja võitis kõigi südamed ning kelleta meil ei olnuks videot ja Köömest ja ...!  

Teen suure kummarduse Ragne ees, kes lõi seekordsete Roheliste Väravate Tänava kujundusliku kontseptsiooni ja kannatas ära kõik meie viimase minuti muutused ja soovid! Proff värk!

Tänan südamest kõiki neid, kes avasid oma aiad, väravad ja südame, et näidata külalistele kaugemalt, mis on peidus nende kaunites hoovides!

Täname Tõnu Ploompuud, Kadi Alatalu ja kinjanikuhärrasid Wimbergi, Vaiksood, kes tarkust ja teadmisi jagasid.

Tänan Tõnu, kes oli terve päeva kõigi jaoks olemas!

Täname Toru-Abi, kes aitas korraldada elektrivarustust!

Täname Heikit ja Co- d, kes näitasid, milline on arboristi imepärane ja riskantne töö.

Tahame tänada linnaosavalitsust, KÜSKi ja Tallinna Ettevõtlusametit toetuse eest! Tahame tänada linnaosavalitsuse töötajaid, eriti muidugi kapten Jukkot ja Tiinat!

Tänan Nõmme Koduloohuviliste Koda, Von Glehni restorani, Abc Motorsit, Põhjalat, Selverit, Laste Kokastuudiot, Tangle Angelit, Oriflamet ja teisi, kes toetasid rahaliselt ja panid õla alla erinevate auhindedega.

Ja kõige rohkem, väga, väga, väga, tahan tänada kõigi vabatahtlike ja korraldajate peresid-naabreid-tuttavaid kelle igapäevase abi ja toeta ei oleks „Roheliste väravate tänav“ võimalik!

Tänan kõiki osalejaid: Lastealal tegutsejaid, Unic- Motot, WIMA Eestit, TuuniKat, Majatohtrit, SRIKi, Kaitseliidu Männiku malevkonda, Operatin Lifesaverit ja paljusid teisi!

Täname kõiki kauplejaid!  SUPERINIMESED! SUPERPÄEV! SUPERTUNNE!

Tänan meie fotograafi, Markus Mikku, kes tegi päevast ilusad pildid, väikest galeriid tema piltidest saate vaadata artikli alt. Tänan!

Ülle Mitt