24. VEEBRUAR 2023 

EV105 PILDIGALERII 2023 

Ühendus Loov Nõmme korraldab Eesti Vabariigi aastapäeva pidu Nõmme rahvale juba neljandat korda. Sellele peole saab tulla perekonniti ja sõpradega, kaasas oma söök ja jook, katta laud ja nautida eeskava. Milleks istuda sellisel tähtsal päeval kodus teleka ees, kui on võimalus tulla teiste nõmmekate hulka päeva koos tähistama? Tegemist on rõõmsa, elava peoga, kus saab tantsu keerutada ning naabriga lobiseda!
Võta sõbrad kaasa ja tule peole!
Uksed avatakse kell 18:00

Presidendi tervituskõne, TMS Türnpu meeskoori topeltkvartett Ene ja Tõnu Kangroni juhatusel, ansambel Devtéra Nõmme Pärimuskoolist Marika Moksi juhendamisel, laudkondadevaheline viktoriin. Nostalgiat ja võimalust liigutamiseks loob ansambel Kolumbus Kris, kelle repertuaar ei jäta kedagi külmaks.
Oma söögid-joogid kaasa! Hea võimalus hiilata naabri ees oma suurepärase kokakunstiga ja lasta sõprade loomingul hea maitsta.
Linadega kaetud lauad ootavad teid!

Pilet 15 eur
Broneerimine: broneerimiseks saada e- kiri osalejate arvu ja maksja(te) nime(de)ga aadressile info@loovnomme.ee
Maksmine:
sularahas: kokkuleppel korraldajaga
ülekandega: Ühendus Loov Nõmme EE737700771002839786

Lisainfo tel 5074 463 (Ülle Mitt) või info@loovnomme.ee
Kohtade arv on piiratud, palume kiirustada laudade broneerimisega. Piletid peavad olema välja ostetud 24h peale broneerimist, vastasel juhul kaotab broneering kehtivuse.

Ära istu kodus teleka ees, võta sõbrad kaasa ja tule peole!
Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmist