Kogutud  emotsioonid, õlatunne ja tulevikuunistused on hindamatud :)

10-12 jaanuar 2020 oli meil suurepärane võimalus Harjumaa Omavalitsuste Liidu toetusel kohtuda tublide ja ettevõtlike „Sibulatee“ eestvedajate- ja sibulateelistega, proovile panna ja analüüsida meie meeskonna võimeid ja koostööd ning lihtsalt koosolemisest järgnevateks üritusteks motivatsiooni nahavahele koguda :)

10 jaanuaril käisime Kaevandusmuuseumis ja kohtusime Liisiga, kelle entusiasm Sibulatee käimatõmbajana ja elushoidjana on kadustamisväärne. Saime häid ideid ja inspiratsiooni. Kõike kroonis Alatskivi mõisamaitsete hubane olemine ja suurepärased maitseüllatused.

11 jaanuaril pakkus koolitusfirma 360° tõsiselt proovilepaneva ja arendava meeskonnakoolituse, kus saime endi ja meeskonna kohta hindamatuid lisateadmisi koos silmaringi avardavate tarkustega.

Aga mis peamine: saime olla nii palju koos, kui ei eales varem, ohjeldamatult arutleda olnu ja tuleviku üle. Koosolek käis igas asendis ja erinevates sektsioonides bussis, hotellitoas, basseinis, söögilauas, jne :D

12 jaanuaril peale tervistavat hommikuujumist tuli kahjuks lahkuda, kuid kaasa võetud emotsioonid, õlatunne ja tulevikuunistused jäävad meid saatma ka tagasi kodus.

Aitäh, seltsilised!

 Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest