TÄNUD! TÄNUD! TÄNUD!
Täname südamest kõiki inimesi, kohalikke ja külalisi, kes muutsid oma kohaloluga Roheliste Väravate Tänava eriliseks! Sest ilma teie kõigita ei oleks Roheliste Väravate Tänavat olemas.
Täname kõiki, kes otsustasid uudistama tulla, et oma silmaga näha, kuidas elab kogukond Liiva asumi väikestel nõmmelikel tänavatel.
Suured tänud kõigile neile avatud hingega kogukonna liikmetele, kes avasid oma hoovid ja südamed, et võõrustada külalisi lähemalt ja kaugemalt! Avatud hoovid olid SUUREPÄRASED!
Tänan kohalikku kogukonna eestvedajaid, Liiva Külaseltsi, Indrekut ja Mari special!
Teen suure- suure kummarduse kõigile korraldajatele, kes tegid kümnetes tudides vabatahtlikku tööd, silmad säramas, tasuks emotsioonid, mälestused ja rampväsimus. Lähen iga kell teiega luurele, mu armsad sõbrad Reet, Triin, Karin, Eve, Marge, Maris, Gerli, Katrin, Maive, Kadrin, Gert, Annaliisa, Karl Aleksander, Kert, Rainer, Siim, Alice! Ja andke andeks, kui keegi hetkel meelest läks
Tänan Tuulit imetoreda video eest! Kohe näha, kus on juured ja süda.
Tänan südamest kõiki esinejaid jube lahedate esinemiste eest ja üldse kõiki tegutsejaid- osalejaid: tänan duosid Sigrid ja Raimond ning Hugo ja Silver ning ansamblit “Kes Aias” võimsa debüüdi eest, Alhambra ja ChavaNegra kauneid naisi ja Improlauljaid. Väga- väga tänan kõiki väikeseid ja suuri esinejaid, kes täitsid nii avatud hoovid kui ka lava ja lavaesise imeliste laulude ja tantsudega- andekad nõmmekad!
Tänan Underi ja Tuglase Kirjanduskeskust, kirjanikke infotelgis ja Nõmme noorte- ja päevakeskuste tegusaid inimesi ning kõiki lastealal tegutsejaid. Lastekirbukas oli üliäge nagu ikka- tulevased ettevõtjad!
Tänan transpordipartner Tallvrie Transpot OÜd- abivalmis inimesed- äge lava!
Tänan MOTOmutte ja teisi uue- ja vanatehnika naisi- mehi: maitsev söök, ägedad pillid!
Tänan kultuuririkkuse toomise eest meie üritusele Tatari kultuurikeskust "Yoldõz" ja esinaist Dania Varest ning Indoneesia söögikultuuri tutvustajat Dini Rätsepsot.
Tänan Korstnapühkijaid ning loodan, et kõik nööbid on alles ja säravad järgmise Roheliste Väravate Tänavani.
Tänan Kasside Turvakodu suure südamega inimesi
Tänan meie suurepärast helitehnikut Marti, kelleta lava oleks olenud vaikust täis.
Tänan rahalise toetuse eest Kohaliku Omaalgatuse Programmi ja Nõmme Linnaosavalitsust.
Tänan kõiki linnaosavalitsuse töötajaid, kes õla alla panid, eriti Karmot, Tiitu, Emilit ja Einarit!
Ja muidugi tänan kõiki neid, kes nüüd kogemata tänamata jäid!
Ja kõige rohkem, väga, väga, väga,... tahan tänada oma perekonda, kes selle jälle kord üle elas ja samamoodi kõigi vabatahtlike ja korraldajate peresid kelle igapäevase abi ja toeta ei oleks Roheliste Väravate Tänav võimalik!
Tänan kõiki kauplejaid!
Tänan Nõmme oma vahvat fotograafi Endel Apsaloni, kes jäädvustas emotsioone ja mälestusi.
https://photos.app.goo.gl/wPUA715pZZKJxpoN8
Ja üldse:
SUPERINIMESED! SUPERPÄEV! SUPERTUNNE!
Tänud,
Ühenduse Loov Nõmme nimel
Ülle Mitt