PILDIGALERII 2019 

TÄNUD! TÄNUD! TÄNUD!
Päev oli rõõmus ja magus nagud MAASIKAD sellel Ennu tehtud pildil. Täname südamest kõiki inimesi, kohalikke ja külalisi, kes muutsid oma kohaloluga „Roheliste väravate tänava“ eriliseks! Sest ilma teie kõigita ei oleks Roheliste Väravate Tänavat olemas.
Täname kõiki, kes otsustasid uudistama tulla, et oma silmaga näha, kuidas elab kogukond Jannseni puiestiku ümbruskonna väikestel nõmmelikel tänavatel.
Suured tänud kõigile neile avatud hingega kogukonna liikmetele, kes avasid oma hoovid ja südamed, et võõrustada külalisi lähemalt ja kaugemalt! Avatud hoovid olid SUUREPÄRASED!
Teen suure- suure kummarduse kõigile korraldajatele, kes tegid sadades tudides vabatahtlikku tööd, silmad säramas, tasuks emotsioonid, mälestused ja rampväsimus. Lähen iga kell teiega luurele, mu armsad sõbrad Maris, Reet, Katrin, Eve, Eveli, Elina, Triinu, Karin, Gerli, Marge, Kadrin, Airi. Ja kõiki neid ka, kes hetkel meelde ei tulnud :)
Tänan südamest kõiki esinejaid jube lahedate esinemiste eest ja üldse kõiki tegutsejaid- osalejaid: kõiki väikeseid ja suuri lauljaid ja kõiki väikeseid ja suuri pillimehi, näitlejaid, tantsijaid, lektoreid, uue- ja vanatehnika naisi- mehi, restaureerimistelgis tegutsejaid- oma oskuste- teadmiste jagajaid, lastealal ja lastehoovis esinejaid- tegelejaid- tulevasi staare ning kõiki neid, kes nüüd kogemata tänamata jäid! :)
Teen suure kummarduse Caspari ees, kes lõi Roheliste Väravate Tänava kujundusliku kontseptsiooni ja kannatas ära kõik meie muutused ja soovid!
Tänan Meeskond Security tublisid liikluskorraldajaid Signet ja Margust, Teieta poleks olnud võiamlik tagada liiklust ja korda!
Tahame tänada rahalise toetuse eest Kohaliku Omaalgatuse Programmi ja linnaosavalitsust.
Tahame tänada kõiki linnaosavalitsuse töötajaid, aga eriti muidugi Jukkot!
Ja kõige rohkem, väga, väga, väga,... tahan tänada oma perekonda, kes selle jälle kord üle elasid ja samamoodi kõigi vabatahtlike ja korraldajate peresid kelle igapäevase abi ja toeta ei oleks „Roheliste väravate tänav“ võimalik! Siinkohal aitäh kallis Kalev „särtsu“ korraldamise eest ;)
Täname kõiki kauplejaid!
Täname armsat Ennu, kes jäädvustas Loova Nõmme palvel emotsioone ja mälestusi.
Ja üldse:
SUPERINIMESED! SUPERPÄEV! SUPERTUNNE!
Tänud,
Ühenduse Loov Nõmme nimel
Ülle Mitt