Armas nõmmelane, Serva, Talve, Hange, Helbe,Nurme, M. Metsanurga tn. elanik! Rõõm on teatada kevadisest kogukonna ettevõtmisest, „Roheliste väravate tänav“, mis toimub 25. mail kell 10:00 – 17:00 kodukandi huviliste algatusel Serva ja Hange tänaval.

Liituma on oodatud ka Talve, Helbe, Nurme, M. Metsanurga ning kõiki lähiümbruse tänava elanikke! „Roheliste väravate tänav“ toimub toimub viiendat korda. Eelnevalt on see läbiviidud Õie pargis, Vabaduse parkmetsas ja Vana-Mustamäe tänaval. Igal korral on sündmusesse kaasatud ka toimumiskoha lähedusse jäävad tänavad. Ettevõtmine on kiirelt kasvatanud oma populaarsust, seda teatakse ja oodatakse.

Korraldajad on rõõmsad, et ettevõtmine on andnud kohalikule kogukonnale võimalused üles eida ja ühendada ühist huvi kandvad inimesed, tekkinud on uued ideed, kuidas paremini oma kodukoha eest seita ning sellesse panustada. Ja mis peamine, süveneb kogukonna- ja ühtekuuluvustunne! 

„Roheliste väravate tänav“ kutsub lähiümbruse tänavarahvast avama oma väravad mistahes toredaks ettevõtmiseks. Koos pere, sõprade ja naabritega saab leida ja teha teoks põnevaid ideid, et see päev saaks parim. Tule osalema!

Oodatud on kõik kogukonda ühendavad vahvad ideed: kodukohvikud; õpitoad; lastehoovid; garaažimüügid; rohevahetus jne.

"Roheliste Väravate Tänavat" rahastab Nõmme LOV ja siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.